Zářijový turnaj minipřípravek v Suchdole

GZZH6470[1]
FZZJ7604[1]
EWEC4511[1]

V sobotu 21. 9. 2024 za krásného slunného počasí vyrazili naši nejmenší zahájit sezónu do Suchdola nad Lužnicí.

Úvodní zápas s Blatnou nás zastihl ještě v nedbalkách a sezónu jsme zahájili prohrou. Další zápasy s Prachaticemi a domácím Suchdolem, ale naši nejmenší bojovníci naplno odmakali a zaslouženě oslavili dvakrát vítězství.

Nadšené obličeje dětí nás nabíjejí optimismem do dalších turnajů a zaručují budoucnost klubu a našeho sportu. HC ŠD Písek do toho!!

Sestava:

Zadní řada stojící – trenér Lukáš Furiš, Mikuláš Starý, Jan Průdek, Zuzka Roškotová, Max Bárta, Anežka Dohnalová, trenér Jindřich Bárta

Prostřední řada – Jan Čadek, Max Máša, Patrik Pišan

Brankáři zleva – Eliáš Peroutka, Rudolf Koubec